Airties Air4443 Sınırlı Bağlantı Süreci Kablosuz Win8

Kablosuz Sınırlı Bağlantı Sorunu ­ Kablosuz Profilleri Temizlemek

Değerli Müşterimiz,

Kablosuz ağ bağlantısı simgeniz üzerinde “Sınırlı” uyarısı alıyorsanız bilgisayarınız,kablosuz ağ kartınız, şifre veya modeminizde bu uyarıyı almanıza sebep olan bir sorun vardır. Sırasıyla aşağıdaki işlemleri uygulayınız. Modemi kapatıp 5 saniye sonra tekrar açınız. Modemin üzerindeki ışıklar yanınca bağlantını durumunu tekrar kontrol ediniz. Hala “Sınırlı” uyarısı alıyorsanız, bilgisayarınızdaki kablosuz profili kaldırıp yeniden bağlanmak için aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

Uyarı: Bu işleme başlamak için, daha önce oluşturduğunuz kablosuz ağ şifrenizi biliyor olmanız gerekmektedir.

Profil temizliği: Bilgisayarınızın sağ alt köşesindeki kablosuz ağ bağlantı simgesine tıkladıktan sonra, ekrana “Ağlar” listesi gelecektir;

“Sınırlı” uyarısı aldığınız kablosuz ağ adına sağ tuş ile tıklayıp ekrana gelen seçeneklerden “Bu ağı unut” seçeneğine tıklayınız. Daha sonra bağlanmak istediğiniz ağ adının üzerine tıkladıktan sonra “Bağlan” seçeneğine tıklayınız.

Ekranda “Ağ güvenlik anahtarı” olarak adlandırılan kablosuz ağ şifrenizi girerek “İleri” tuşuna tıklayınız. Tercihinize uygun ağ seçimini yaparak bağlanma işlemini sonlandırınız.

Uyarı: Bağlanamamanız durumunda güvenlik yazılımınızı ağ bağlantınızı koruma altına almış olma ihtimalini değerlendirmek için devre dışı bırakınız. Bağlantını durumunu tekrar kontrol ediniz.

KAYNAK: www.airties.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar